Медицинский представитель

  • График работы: Полный день
  • Опыт: от 1 до 3 лет
  • Образование: Медицинское
  • Заработная плата: Договорная
  • Регион работы : Ташкент

Обязанности:

O'ziga biriktirilgan hududda sotuv rejasini bajarish;
Kompaniya mahsulotlarini sotish hajmini oshirish;
Vrachlar va dorixonalar bilan muntazam samarali aloqani yo'lga qo'ish;
Dorixonalarda kompaniya preparatlari doimo mavjudligini ta'minlash;

- Продвижение лекарственных средств компании в аптеках и лечебных учреждениях;
- Выполнение плана продаж;

Требования:

Farmatsevtika bozorini bilish;
Faollik, qattiylik, vijdonlik, halollik, mehnatsevarlik va aniq natijalarga erishsh;

Знание языков: русский, узбекский;
Дисциплинированность;
Целеустремленность;
Коммуникабельность;

Условия:

Условия работы и заработная плата обговаривается при собеседовании.
Гибкая система начисления ЗП и бонусная система.

Контактное лицо:
Игорь

vostok7777@list.ru

Комментарий:
Qo'ng'iroq qiling yoki telegram orqali yozing