Apteka.uz
SavatKirish
Bosh sahifa  / Dori vositalari  / Antibiotiklar  / LINEZOLID infuziya uchun eritma 300ml 2mg/ml

LINEZOLID infuziya uchun eritma 300ml 2mg/ml

Retseptli
Mahsulot haqida tafsilotlar
Ishlab chiqarilgan joyi:Belarusiya
Kategoriya:Antibiotiklar
Ishlab chiqaruvchi:Belmedpreparati RUP
ATX kodi:J01XX08
Barcha Linezolid dorilari
Mavjud emas
Dorixonadan topish
To‘lov va yetkazib berish usullari Toshkentda
Olib ketish
Ertaga yoki keyinroq 0 ta dorixonadan
Dorixonada karta yoki naqd to‘lov
Yetkazib berish
2 soat ichida yoki ertaga, yetkazib berish narxi onlayn dorixonada ko‘rsatilgan tarif bo‘yicha. Onlayn yoki kuryerga to‘lov

LINEZOLID infuziya uchun eritma 300ml 2mg/ml haqida qo'llanma

Diqqat: ushbu sahifadagi preparat tavsifi rasmiy yo‘riqnomaning soddalashtirilgan va to‘ldirilgan versiyasidir. Ma’lumot faqat tanishish maqsadida taqdim etilgan va o‘z-o‘zini davolash uchun qo‘llanma sifatida foydalanilmasligi kerak. LINEZOLID infuziya uchun eritma 300ml 2mg/ml preparatini qabul qilishdan oldin albatta shifokor bilan maslahatlashing

LINEZOLID infuziya uchun eritma 300ml 2mg/ml o'xshash dorilari

AZIDIAR 500 tabletkalari 500mg N3
Retseptli
AZIDIAR 500 tabletkalari 500mg N3
Hindiston
Ishlab chiqaruvchi:
Isshaan Healthcare Pvt. Ltd, Indiya proizvedeno: Lincoln Pharmaceuticals Ltd.
•3 ta dorixonada bor
Narxi
14 700 so'm dan
PRAZOBAK kukun 1g, 1,5g
PRAZOBAK kukun 1g, 1,5g
Hindiston
Vakil:
Farmalife
Ishlab chiqaruvchi:
Scott-Edil Advance Research Laboratories & Education Ltd
Narxi
43 000 so'm dan
VRAGDIAREYa suspenziya 60ml N1
VRAGDIAREYa suspenziya 60ml N1
Hindiston
Ishlab chiqaruvchi:
Isshaan Healthcare Pvt. Ltd
Narxi
3 500 so'm dan
Analoglar LINEZOLID infuziya uchun eritma 300ml 2mg/ml
Analoglari yo'q

LINEZOLID infuziya uchun eritma 300ml 2mg/ml haqida savollar

LINEZOLID infuziya uchun eritma 300ml 2mg/ml haqida fikr-mulohazalar

Reyting 0, 0 ta sharh asosida

Alifbo bo'yicha dori vositalar ro'yxati

scroll-top

Biz portalimiz ishini takomillashtirish maqsadida cookie-fayllardan foydalanamiz. Ishni davom ettirar ekansiz, ulardan foydalanishga rozilik bildirgan bo‘lasiz. Batafsil