Apteka.uz
SavatKirish
Bosh sahifa  / Dori vositalari  / Yurak-qon tomir  / VALSAM 160/10 tabletkalari 160mg/10mg N30

VALSAM 160/10 tabletkalari 160mg/10mg N30

Mahsulot haqida tafsilotlar
Ishlab chiqarilgan joyi:Hindiston
Kategoriya:Yurak-qon tomir
Faol modda:Amlodipin, Valsartan
Ishlab chiqaruvchi:Zim Laboratories Ltd
ATX kodi:C08CA01
Barcha VALSAM dorilari
Mavjud emas
Dorixonadan topish
To‘lov va yetkazib berish usullari Toshkentda
Olib ketish
Ertaga yoki keyinroq 0 ta dorixonadan
Dorixonada karta yoki naqd to‘lov
Yetkazib berish
2 soat ichida yoki ertaga, yetkazib berish narxi onlayn dorixonada ko‘rsatilgan tarif bo‘yicha. Onlayn yoki kuryerga to‘lov

VALSAM 160/10 tabletkalari 160mg/10mg N30 haqida qo'llanma

Diqqat: ushbu sahifadagi preparat tavsifi rasmiy yo‘riqnomaning soddalashtirilgan va to‘ldirilgan versiyasidir. Ma’lumot faqat tanishish maqsadida taqdim etilgan va o‘z-o‘zini davolash uchun qo‘llanma sifatida foydalanilmasligi kerak. VALSAM 160/10 tabletkalari 160mg/10mg N30 preparatini qabul qilishdan oldin albatta shifokor bilan maslahatlashing

VALSAM 160/10 tabletkalari 160mg/10mg N30 o'xshash dorilari

EDARBI tabletkalari 80 mg N28
Retseptli
EDARBI tabletkalari 80 mg N28
Irlandiya
Ishlab chiqaruvchi:
Nijfarm-Stada CIS
•61 ta dorixonada bor
Narxi
170 340 so'm dan
ENAP tabletkalari 5mg N20
ENAP tabletkalari 5mg N20
Sloveniya
Vakil:
KRKA
Ishlab chiqaruvchi:
Krka d.d.
•63 ta dorixonada bor
Narxi
8 520 so'm dan
FLEBODIA 600 tabletkalari 600mg N60
Retseptsiz
FLEBODIA 600 tabletkalari 600mg N60
Frantsiya
Ishlab chiqaruvchi:
Innothera Chouzy
•70 ta dorixonada bor
Narxi
350 000 so'm dan
VALSAKOR tabletkalari 160mg N28
Retseptli
VALSAKOR tabletkalari 160mg N28
Sloveniya
Vakil:
KRKA
Ishlab chiqaruvchi:
KRKA d.d.
•87 ta dorixonada bor
Narxi
41 400 so'm dan
Analoglar VALSAM 160/10 tabletkalari 160mg/10mg N30
Analoglari yo'q

VALSAM 160/10 tabletkalari 160mg/10mg N30 haqida savollar

VALSAM 160/10 tabletkalari 160mg/10mg N30 haqida fikr-mulohazalar

Reyting 0, 0 ta sharh asosida

Alifbo bo'yicha dori vositalar ro'yxati

scroll-top

Biz portalimiz ishini takomillashtirish maqsadida cookie-fayllardan foydalanamiz. Ishni davom ettirar ekansiz, ulardan foydalanishga rozilik bildirgan bo‘lasiz. Batafsil